XVI edycja konkursu “How well do you know English?”

Dodał: admin 1 marca 2023 12:42

W dniu 16.02.2023 r. w naszej szkole odbył się już po raz szesnasty końcowy etap konkursu języka angielskiego „How well do you know English?” Uczniowie klas pierwszych i drugich mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu gramatyki, słownictwa oraz informacji o krajach anglojęzycznych. Każdego roku uczniowie naszej szkoły rywalizują ze swoimi rówieśnikami z II Liceum. Do pierwszego etapu przystąpiło 60 uczniów z naszej szkoły, a do finału dostało się łącznie 6 uczestników. Rozdanie nagród odbyło się 24 lutego w II Liceum im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu. Tegorocznymi zwycięzcami są:

I miejsce - Zuzanna Marcinek (I LO)

II miejsce - Weronika Waksmundzka (I LO)

III miejsce - Olga Cwynar (II LO)

IV miejsce - Tomasz Wąś (II LO)

V miejsce – Franciszek Sarna (I LO)

VI miejsce – Charles Raether (II LO)

XVI edycja konkursu “How well do you know English?”

Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że kolejne edycje okażą się równie udane dla naszych uczniów. Podziekowania należą się Towarzystwu Bursy Gimnazjalnej za dofinansowanie nagród. Dodatkowym sponsorem były wydawnictwa Pearson oraz Macmillan. Organizatorkami konkursu są pani Agnieszka Dziuban-Kłaput (II LO) oraz pani Ewa Komperda (I LO).