XIX Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych

Dodał: admin 8 marca 2023 17:28

Miło nam poinformować, że sześcioro uczniów naszej szkoły: Michał Kuźmiński, Urszula Mikołajczyk, Bartosz Pajerski, Jakub Skalany, Jagoda Tęcza oraz Mateusz Zabrzeski-Nowak zakwalifikowało się do drugiego etapu XIX Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych. Zostanie on przeprowadzony poprzez internet dnia 18 marca. Uczniowie dostaną kartę zadań, które będą musieli samodzielnie rozwiązać w określonym czasie. Najlepsi z ich zostaną zaproszeni do Wrocławia na finał zawodów.
Gry Matematyczne i Logiczne to wspaniały konkurs przeznaczony dla osób interesujących się matematyką, różnorakimi zagadkami oraz łamigłówkami. Mogą w nim brać udział tak uczniowie szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych, studenci oraz dorośli.

XIX Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych

Opiekunami uczniów są mgr Joanna Trybuła oraz mgr Karolina Sołtys.
Uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach!