Dodał: admin 15 marca 2023 16:04

Po raz kolejny I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu będzie miało swoich reprezentantów w etapie centralnym Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”!

W etapie wojewódzkim wzięli udział Mateusz Bobak z kl. 1D, Jakub Dudczak i Franciszek Sarna z kl. 2D oraz Lidia Staszel z kl. 3D. Cała czwórka świetnie poradziła sobie z częścią pisemną i ustną, dzięki czemu zagwarantowała sobie awans do finału olimpiady. Lidii, Frankowi, Kubie i Mateuszowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się już w najbliższy czwartek! Uczniowie “Goszczyńskiego” w etapie centralnym Olimpiady “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”!

Uczniów do udziału w olimpiadzie przygotowują panie prof. Aneta Borkowska i Katarzyna Sikora.