VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRAWA KANONICZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Dodał: admin 5 kwietnia 2023 11:53

Miło jest nam poinformować , że uczniowie naszej szkoły: Jagoda Tęcza z klasy IIe, Michał Kuźmiński z klasy 2e, Jakub Bafia z klasy 3c, Łukasz Mroszczak z klasy 3c zakwalifikowali się do Finału Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego w Warszawie. Tematem kolejnej edycji Konkursu jest „Kanoniczne prawo karne”.
Organizatorem VII Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych jest Koło Naukowe Prawa Kanonicznego Regula Iuris działające w Instytucie Prawa Kanonicznego na Wydziale Prawa Kanoniczego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS  PRAWA KANONICZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Wielkie gratulacje dla naszych uczniów. Życzymy dalszych sukcesów! Opiekunami i koordynatorami konkursu w naszej szkole jest ks. mgr Michał Dziedzic i p. mgr Wojciech Grzybek.