Klaudia laureatką konkursu chemicznego

Dodał: admin 28 kwietnia 2015 09:08

Zakończyły się zmagania uczniów w KONKURSIE WIEDZY CHEMICZNEJ organizowanym corocznie przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Jak zwykle cieszył się on dużą popularnością wśród licealistów, wzięło w nim udział ok. 1000 uczniów szkół z województwa małopolskiego. W zawodach etapu okręgowego 20 uczniów reprezentowało I LO im. S. Goszczyńskiego – 7 z nich zakwalifikowało się do finału.

Najwyższy wynik i tytuł laureata zdobyła uczennica kl. 2H – Klaudia Bednarczyk.

Uczennica kl. 2B – Aneta Łukaszczyk wywalczyła wyróżnienie.

Także pozostali finaliści: Jakub Złahoda (2H), Pola Zborowska (2B), Katarzyna Ligęza (2E), Agnieszka Szczerba (2B) i Hubert Derebas (2B) uzyskali bardzo dobre wyniki potwierdzając, że mają rzetelną wiedzę chemiczną i potrafią ją zastosować w praktyce. Uczniów do konkursu przygotowywały: mgr Justyna Pałka (2H), Bożena Szlembarska (2B, 2E).

Gratulujemy wyników !

zdjęcie: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=77