Diamentowy Indeks w rękach Filipa Kubiaka

Dodał: admin 5 maja 2024 19:12

Z wielką dumą chcemy poinformować o kolejnym fizycznym sukcesie FILIPA KUBIAKA z klasy IIa, który został LAUREATEM III STOPNIA w konkursie o „Diamentowy Indeks AGH” z fizyki.
Diamentowy Indeks w rękach Filipa Kubiaka

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań młodzieży wiedzą z wybranych obszarów i dziedzin, propagowanie postawy samodzielności i odpowiedzialności za własny rozwój, a także promowanie szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych.

Nagrody w konkursach to miejsca na wybrane kierunki studiów stacjonarnych na danych uczelniach. Filip uzyskał tytuł laureata i tym samym ma stuprocentową gwarancję dostania się na wiele obleganych kierunków studiów na AKADEMII GÓRNICZO-HUTNICZEJ W KRAKOWIE.

Filipowi i jego rodzicom gratulujemy i czekamy na kolejne osiągnięcia w dziedzinie fizyki. Uczeń na co dzień pracuje pod opieką Pani Beaty Bibro.