Historyczny sportowy sukces Goszczyńskiego!

Dodał: admin 2 listopada 2015 10:05

W dniu 26.10.2015r. w Nowym Sączu odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego. Bardzo wysoko w klasyfikacji szkół uplasowała się nasza szkoła, która wywalczyła trzecie miejsce w Licealiadzie wśród ponad stu szkół ponadgimnazjalnych w województwie. Jest to historyczny sukces!!!! A to wszystko dzięki wspaniałej postawie sportowców I LO, którzy wielokrotnie wznosili sie na wyżyny swoich możliwości.Bardzo mało zabrakło do zwycięstwa w klasyfikacji ogólnej, tylko 6 punktów a do drugiego miejsca 4, z kolei szkoła, która zajęła 4 miejsce była już daleko - o 14,5 punktów za nami.


Powiat Nowotarski z 101 punktami zajął również 3 miejsce, jest to głównie zasługa naszej szkoły, która zdobyła 62 punkty, pozostałe szkoły 39. Nagrodę dla Powiatu Nowotarskiego odebrali wice starosta Władysław Tylka oraz dyrektor PCK Tadeusz Watycha.


Liceum Goszczyńskiego uhonorowano pamiątkową nagrodą, którą z rąk Waldemara Gramka prezesa Małpolskiego Szkolnego Związku Sportowego odebrali: dyrektor Maria Kopeć, nauczyciele Piotr Jabłoński i Szymon Pohrebny wraz z przedstawicielami młodzieży. Najlepszych sportowców reprezentowali: Justyna Jachera, Magdalena Wysoczyńska oraz Jakub Złachoda.


Sportowcom naszej szkoły gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!!!


zdjęcie: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=117

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl