Pierwsza kolejka rozgrywek Ligi w Halowej Pilce Nożnej Goszcz Cup

Dodał: admin 20 listopada 2015 10:33

Runda z jedną niespodzianką! Pierwszaki super!

Ruszyła kolejna edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej „Goszcz Cup”. W tym roku wystartowało nieco mniej drużyn – osiem - w poprzednich dwóch - po jedenaście. Kierownikiem rozgrywek jest Maciej Jeziorczak uczeń klasy 1 B.Po spotkaniach pierwszej rundy, obserwatorzy odnieśli wrażenie, że poziom umiejętności zawodników jest wyższy niż w poprzednich latach. Dotyczy to szczególnie klas pierwszych. „Starszaki” naturalna koleją rzeczy są coraz lepsi, tak to już jest w liceach, szczyt formy, pod światłym kierownictwem opiekunów, sportowcy osiągają w klasach maturalnych!


Kto nas zadziwił? Filip Wojtaszek 1 C i Przemysław Wesołowski 1 F/G! Filip ma wspaniały dar – wyprzedzające dojście do piłki, precyzyjny strzał, Przemek - jest zawsze tam gdzie należy – cztery bramki!


Starzy wyjadacze nie dali sobie zrobić krzywdy. W spotkaniu klas trzecich F i A/C padł remis 4 ; 4, a drużyna 3 G wygrała z 1/2 klasy 1 A/B (2) 4 : 1. Niespodziankę sprawili uczniowie klasy 1 F/G wygrali z 2 A/E 6 :3! Bardzo dobrze zaprezentowali się również reprezentanci 1 C, odprawili z kwitkiem rówieśników z 1 A/B (1) w stosunku 4 : 2. Pierwszymi liderami są – drużyna klasy 3 G i Przemysław Wesołowski strzelec 4 bramek.


 


Komunikat z pierwszej kolejki można pobrać na stronie www.uksgimpel.org.pl.

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl