Sukcesy w snowboardzie I Liceum Ogólnokształcącego im.Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu

Dodał: admin 27 lutego 2016 13:11

22 lutego 2016r. w Nowym Targu na stoku Długa Polana odbyły Powiatowe zawody w Snowboardzie. Były to eliminacje do Małopolskiej Licealiady. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów (4 dziewczęta i 4 chłopców).

I miejsce wywalczył Bartłomiej Zając (2F), VIII miejsce - Krzysztof Kosakowski (2B), XIII miejsce - Andrzej Majerczyk (2A), XX miejsce - Bartłomiej Fryźlewicz (1C). Dzięki dobrej postawie naszych zawodników I LO w punktacji drużynowej chłopców sklasyfikowane zostało na II miejscu. Awans do etapu wojewódzkiego uzyskali: Bartłomiej Zając oraz Krzysztof Kosakowski.

Z kolei wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Alicja Bałajewicz (3C), III miejsce - Karolina Ciągwa (2E), V miejsce - Magdalena Ziemianek (IC), IX miejsce - Joanna Zając (IF). Dziewczyny wywalczyły I miejsce drużynowo i wszystkie awansowały do finałów wojewódzkich.

Opiekunem naszych snowboardzistów był mgr Szymon Pohrebny. Gratulujemy naszym snowboardzistom i życzymy dalszych sukcesów!

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=154