Medal na Dzień Kobiet!

Dodał: admin 9 marca 2016 20:16

W dniu 8 marca odbyły się zawody ośrodka w piłce ręcznej dziewcząt. Do rozgrywek stawiły się drużyny z czterech nowotarskich szkół: I Liceum Ogólnokształcące, Zespoł Szkół Ogólnkoształcących nr 2, Zespół Szkół Technicznych i Zepół Szkół Ekonomicznych.

Mecze zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. W pierwszym spotkaniu z "Mechanikiem" dziewczyny wygrały 8:3. Drugi mecz z "Borem" zakończył się bardzo niskim wynikiem 2:0 dla naszej szkoły. Ostatnie spotkanie z Ekonomikiem po słabym początku zakończył się również zwycięstwem 7:2. W każdym meczu dziewczyny bardzo dobrze grały w obronie, a bramkarka Magdalena Łojas zagrała rewelacyjnie na swojej pozycji. Wygrywając wszystkie mecze zawodniczki naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce i tym samym wywalczyły awans do zawodów powiatowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Skład zwycięskiej drużyny: Anna Szewczyk, Wiktoria Zarębczan, Paulina Gąsienica, Maria Sudoł, Dominika Wróbel, Natalia Pańszczyk, Małgorzata Kałafut, Magdalena Łojas, Justyna Jachera, Magdalena Wysoczyńsa, Joanna Kałafut, Joanna Rypel, Karolina Majerczak.

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=165