Konkurs Wiedzy Neurobiologicznej - Brain Bee 2016

Dodał: admin 25 kwietnia 2016 11:21

Dnia 9 kwietnia 2016 roku odbył się w Krakowie Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Neurobiologicznej Brain Bee (etap centralny) dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W konkursie naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IIIb - Mariola Dziedzic, której opiekunem była p. Krystyna Janczura. Mariola uzyskała bardzo wysoki wynik plasując się w drugiej dziesiątce najlepszych uczestników konkursu. Marioli gratulujemy uzyskanego wyniku i wiedzy z zakresu neurobiologii i neurofizjologii!

Konkurs Wiedzy Neurobiologicznej cieszy się w naszej szkole bardzo dużym zainteresowaniem a w tym roku w etapie szkolnym uczestniczyło 15 uczniów z klas: Ie, IIe, IIh, IIIb oraz IIIh.

Opiekunami uczniów byli nauczyciele biologii: p. Krystyna Janczura, p. Jagna Dziedzic oraz p. Katarzyna Grobarczyk-Piekło.