Dziewczyny Mistrzyniami Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dodał: admin 12 października 2016 19:11

Drużyna dziewczyn reprezentujących nasze Liceum zajęła I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych na szczeblu powiatu. Sukces ten gwarantuje awans do zawodów wojewódzkich.Zacięta rywalizacja między pięcioma zespołami trwała od pierwszej minuty. Po każdej z początkowych zmian nasze lekkoatletki zajmowały inną pozycję, aż do siódmej wymiany pałeczki, po której pierwsza pozycja umacniała się z każdym następnym metrem. Aleksandra Misiura, do której od trzech lat należy ostatnia zmiana, zagwarantowała nam 80 metrowe prowadzenie i pewne zwycięstwo.


Dziewczyny wystąpiły w składzie:Słota Weronika, Łopata Małgorzata, Czyszczoń Alicja, Lipkowska Klaudia, Florek Weronika, Pawłowska Julia, Sproch Julia, Łukasz Maria, Rypel Joanna, Misiura Aleksandra, Gołębiowska Katarzyna.


Gratulujemy sukcesu i życzymy powtórzenia wyniku na zawodach wojewódzkich. Reprezentacja chłopców, mimo ogromnych starań zajęła III miejsce, tym samym nie wywalczyła awansu do zawódów wyższego szczebla. Większość drużyny stanowili uczniowie klas pierwszych i drugich, którzy po zdobyciu większego doświadczenia z pewnością poprawią swój wynik w kolejnych zawodach.


Opiekunowie: Piotr Jabłoński, Ewa Kolasa.


zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=215

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl