Święty Mikołaj dla dzieci Fundacji

Dodał: admin 20 grudnia 2016 19:58

Zbiżające się Święta Bożego Narodzenia stały się inspiracją do podjęcia świątecznej akcji charytatywnej przez młodzież Naszego Liceum.

Uczniowie z klasy I f i I g zaangażowali się w imprezę Święty Mikołaj dla dzieci Fundacji , organizowanej przez Fundację im. Adama Worwy w Nowym Targu. Celem było spełnienie marzeń dzieci pragnących otrzymać świąteczny prezent.

Marzeniem 4-letniego Kacperka był: miś, żyrafka, czołg, domek oraz krokodyl. 14-letnia Paulina śniła o płótnie i farbach do malowania. Licealiści przygotowali wspaniałe paczki, w których znalazły się również różnego rodzaju słodycze.

Prezenty, które otrzymały dzieci sprawiły im wielką radość, o czym mogą świadczyć otrzymane od nich słowa wdzięczności w formie graficznej i pisanej. Serdeczne podziękowania dla tych, którzy zaangażowali się i okazali ogromne serce przepełnione dobrocią.

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=241