Najlepsi!

Dodał: admin 20 grudnia 2016 20:16

Na mistrzostwach powiatu w koszykówce rozgrywanych w sali ZSTiP, chłopcy z Naszej Szkoły po raz kolejny potwierdzili swoją dominację w tej dyscyplinie.

Zdecydowanie odstawali od innych pod kątem wyszkolenia technicznego, co pozwalało na spokojną kontrolowaną grę. Bardzo dobrze prezentowała się pierwsza piątka dyrygowana przez Macieja Trzcińskiego, który w końcu odstawił na bok swoje „przyzwyczajenia” indywidualisty i często asystował przy koszach kolegów. Do tego doszły jeszcze „wjazdy pod kosz” Kamila Pierwoły, rzuty z dystansu Adriana Kamińskiego, pewne zbiórki w obronie i ataku Michała Chrobaka, Krzysztofa Kosakowskiego oraz Hugo Czerwińskiego. Zmiennicy nie prezentowali się jeszcze tak dobrze, ale to młodzi zawodnicy i na pewno doszlifują swoje umiejętności.

Drużyna wystąpiła w składzie: Maciej Trzciński, Kamil Pierwoła, Michał Chrobak, Krzysztof Kosakowski, Hugo Czerwiński, Adrian Kamiński, Tomasz Łukaszczyk, Marcin Bigos, Piotr Bigos, Norbert Kowalczyk.

Trener: Wojciech Tischner.

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=242