naglowek - tlo

4 Złote Indeksy PK!

Dodał: admin 13 marca 2017 19:26

Politechnika Krakowska ogłosiła wyniki tegorocznych maturzystów w ogólnopolskim konkursie O Złoty Indeks PK z matematyki.To projekt dla uczniów, którzy właśnie z tą uczelnią wiążą swoją przyszłość, jednak jego formuła odbiega od tradycyjnej, bowiem pierwszy etap konkursu odbywa się on-line na platformie e-learningowej, etap centralny przeprowadzany jest na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej.


Z Naszej Szkoły do ścisłego finału zakwalifikowało się 9 uczniów: 7 z klasy IIIA - Alicja Kojs, Dominika Młynarczyk, Sylwia Kuros, Bartosz Duda, Kamil Pierwoła, Jacek Chowaniec, Mikołaj Głodziak, Joanna Cepuch z klasy IIIC - opiekun mgr Joanna Trybuła oraz z klasy III G Joanna Zagata - opiekun mgr Joanna Frączek.


Laureatkami stopnia I zostały Joanna Zagata z klasy 3G oraz Dominika Młynarczyk z klasy 3A, natomiast Jacek Chowaniec i Mikołaj Głodziak z klasy 3A zostali laureatami stopnia II.


W tym konkursie najlepszych 10 osób otrzymuje tytuł laureata stopnia I i 100 dodatkowych punktów, a kolejnych 20 osób tytuł laureata stopnia II i 50 punktów. Punkty te zostają doliczane w postępowaniu rekrutacyjnym na wybrany kierunek studiów na Politechnice Krakowskiej.


„Bardzo cieszymy się z osiągnięć naszych uczniów, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, tych najbliższych na egzaminie maturalnym!” mówią nauczycielki mgr Joanna Frączek i mgr Joanna Trybuła.


zdjęcie: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=271

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl
Deklaracja dostępności