Ciacho dla Janka

Dodał: admin 19 kwietnia 2017 07:37

W Naszej Szkole odbyła się kolejna akcja charytatywna z serii „Ciacho dla...”.

Szkolny Młodzieżowy Wolontariat wraz z Samorządem Uczniowskim tym razem zorganizowali ją dla Janka Nykazy, który w lutym bieżącego roku uległ poważnemu wypadkowi, wskutek którego wciąż pozostaje w śpiączce. Już teraz potrzebuje rehabilitacji i leczenia, które znacznie przekracza możliwości finansowe jego rodziny. Właśnie dlatego, każda pomoc jest dla niego ogromnym darem.

Do akcji Ciacho dla Janka przyłączyła się cała społeczność Goszczyńskiego oraz nowotarskie cukiernie takie jak: Hajnos, cukiernie R. Steskal oraz cukiernia Duda-Straba, którym dziękujemy za udzielone wsparcie.

Podczas każdej przerwy wolontariusze sprzedawali pyszne, domowe wypieki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Dzięki temu, udało nam się zebrać kwotę 1901,83 zł + 200zł, które przekazała klasa sportowa czyli łącznie 2101,83 zł.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w akcji „Ciacho dla Janka” i tym samym pomóc młodemu chłopakowi.

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=293