Wizyta ks. bp. Jana Szkodonia

Dodał: admin 11 czerwca 2017 20:34

Pod koniec maja mieliśmy zaszczyt gościć w naszej Szkole JE ks. bp. Jana Szkodonia w ramach wizytacji kanonicznej parafii NSPJ.

Spotkanie odbyło się w auli, a rozpoczęliśmy od góralskiej muzyki w wykonaniu uczniów i absolwentów naszej Szkoły. W tym czasie Ksiądz Biskup przywitał się osobiście z częścią zgromadzonych uczniów zamieniając z nimi kilka zdań. Następnie oficjalnego rozpoczęcia dokonała Pani Dyrektor, po którym zaprezentowano działalność naszego Szkolnego Młodzieżowego Wolontariatu.

Po zakończeniu powitania głos zabrał nasz czcigodny gość, który w swoim przemówieniu wyraził radość z obecności wśród młodzieży. Dalej zachęcał nas do wytrwałej pracy i kształtowania sumień, zaś profesorów do ciągłego podnoszenia nam poprzeczki i wspierania nas w dążeniu do wyznaczonych celów. Na koniec ksiądz biskup wpisał się do pamiątkowej księgi i udzielił nam pasterskiego błogosławieństwa.

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=312