Kacper z indeksem PPWSZ!

Dodał: admin 14 czerwca 2017 19:25

W piątek 2 czerwca miał miejsce finał II Podhalańskiego Konkursu Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

Naszą szkołę godnie reprezentowali Wioletta Misiura i Kacper Antolak z klasy II D. Musieli się oni zmierzyć z uczniami z pozostałych nowotarskich szkół średnich oraz z uczniami z Zakopanego i Rabki-Zdroju. Uczestnicy musieli rozwiązać test pisemny na poziomie B2+ z elementami kultury krajów anglojęzycznych oraz wykonać prezentację w dowolnej formie dotyczącą wybranych zagadnień z zakresu historii lub kultury krajów anglojęzycznych. Bezkonkurencyjny okazał się Kacper, który uzyskał najlepszy wynik z testu i którego prezentacja również została oceniona bardzo wysoko dzięki swobodzie wypowiedzi. Okazało się, że tajemniczą nagrodą rektora jest indeks na PPWSZ w Nowym Targu. Opiekunem Kacpra i Wioli jest mgr Paweł Rozmus. Gratulujemy!

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=313