Bajki pod choinkę…

Dodał: admin 21 grudnia 2017 15:46

W dniu 19 grudnia bieżącego roku klasa 2G wraz z Gabrielą Zagatą (3G) oraz Katarzyną Miętus (2B) odwiedzili PSOUU „CHATKA” w Nowym Targu. Spotkanie odbyło się w ramach akcji pt. ”Bajki pod choinkę”. Uczniowie przygotowali trzy występy. Każdy z nich miał na celu wywołanie uśmiechu na twarzy podopiecznych jak i obecnych tam opiekunów. Jednocześnie wszystkie bajki posiadały pewien morał. Mówiły one, między innymi, o znaczeniu prawdziwej miłości oraz konsekwencjach naszych działań. Największym zainteresowaniem cieszyła się postać Olafa z przedstawienia pt. „W krainie lodu”. Na koniec, po złożeniu świątecznych życzeń, uczniowie zaprezentowali kilka kolęd. Do śpiewu włączyli się również podopieczni. Całe wydarzenie spotkało się z pozytywnym odbiorem oraz wywołało obustronne wzruszenie. Uczniowie zgodnie przyznali, że ponownie wzięliby udział w podobnej imprezie.

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=376