BRĄZOWA TARCZA DLA NASZEJ SZKOŁY!

Dodał: admin 16 stycznia 2018 21:24

Maturzyści 2017 GRATULACJE!!!

Jak co roku, od 20 lat, miesięcznik „Perspektywy” opublikował ranking 500 najlepszych szkół - liceów w całej Polsce. Na ocenę szkoły składają się: wyniki z matury z przedmiotów obowiązkowych - 25% oceny, wyniki z matury z przedmiotów dodatkowych zdawanych na poziomie rozszerzonym - 45% oceny, sukcesy w olimpiadach przedmiotowych - 30% oceny. W ubiegłym roku ten ważny egzamin zdawalo w naszej szkole 223 absolwentów i zdali go w 100%. Nasi Maturzyści spisali się doskonale na egzaminach zarówno z przedmiotów obowiązkowych, jak i dodatkowych, uzyskali aż 92 wyniki 100% z różnych przedmiotów i na różnych poziomach. Nasza Szkoła została sklasyfikowana na 354 miejscu w Polsce wśród 2186 liceów i została odznaczona BRĄZOWĄ TARCZĄ LICEUM 2018. W województwie małopolskim dało nam to 29 miejsce i 1 miejsce na Podhalu.

Inne szkoły z naszego terenu uplasowały się na miejscach: 373 miejscu Regionalne LO im. Wł. hr Zamoyskiego w Zakopanem, 467 - II LO im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju, a na 469 - I Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem. Pozostałe szkoły były poza finałową 500.

Drodzy Absolwenci 2017! GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów, i zadowolenia z wyborów jakich dokonaliście w dorosłym życiu!