Spotkanie z rodzicami

Dodał: admin 5 lutego 2018 20:48

Szanowni Państwo
zapraszamy na spotkanie Rodziców uczniów klas I i II w czwartek 8 lutego 2018 r.

Dla Rodziców uczniów klas I:
O godz. 16.30. odbędą się spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.
Tematyka spotkania:
1) omówienie klasyfikacji za I okres, oceny i frekwencja na zajęciach obowiązkowych i dodatkowych,
2) sprawy wychowawcze,
3) sprawy klasowe.

Dla Rodziców uczniów klas II:
O godz. 16.30 spotkanie w auli szkolnej z dyrektorem szkoły (II piętro). Po spotkaniu ogólnym odbędą się spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.
Tematyka spotkania:
1) omówienie klasyfikacji za I okres,
2) frekwencja na zajęciach obowiązkowych i dodatkowych,
3) informacja o organizacji studniówki,
4) informacje wstępne o egzaminie dojrzałości,
5) sprawy wychowawcze i klasowe.

Tradycyjnie od godz. 15.45 będzie możliwość indywidualnych rozmów z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.
Nauczyciele będą dyżurować w salach wg harmonogramu wywieszonego przy wejściach do budynku szkoły.

Jednocześnie informuję, że przed szkołą oraz obok boiska szkolnego mamy mały parking i proszę o korzystanie z parkingów na okolicznych ulicach, bowiem na ulicy dojazdowej do szkoły od strony ul. Krasińskiego służby porządkowe \"lubią\" sprawdzać czy parkowanie jest zgodnie z przepisami drogowymi.

W imieniu Grona Pedagogicznego
Maria Kopeć - dyrektor szkoły