Złote Indeksy Politechniki Krakowskiej dla uczniów Goszczyńskiego

Dodał: admin 7 marca 2018 16:51

Z przyjemnością informujemy, że Joanna Rypel, Daniel Koszarek, Hubert Szczęch, Patryk Wojtyczek – uczniowie klasy IIIA z poszerzonym programem nauczania matematyki, fizyki i j. angielskiego zostali laureatami tegorocznej edycji Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej.

Opiekunem uczniów jest mgr Joanna Trybuła.

 Konkurs jest dwuetapowy, I etap odbył się na platformie e-learningowej i pomyślnie przeszły go 104 osoby z całej Polski, z czego w II-gim etapie zorganizowanym na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej indeksy zdobyło tylko 29 osób. Politechnika przyznała w tej edycji 11 indeksów I-go stopnia, w tym trzy dla uczniów Goszczyńskiego: Joanny Rypel, Huberta Szczęcha i Patryka Wojtyczka oraz 18 indeksów II-go stopnia, w tym jeden dla Daniela Koszarka.


Laureat I-go stopnia konkursu otrzymuje 100 punktów w procesie rekrutacyjnym na rok akademicki 2018/2019, laureat II-go stopnia otrzymuje 50 punktów. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów nadmieniając, że Patryk Wojtyczek wraz z Pawłem Rybczyńskim, również uczniem klasy IIIA zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo – Hutniczej.


zdjęcie: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=400#1