Małopolska Licealiada w Narciarstwie Alpejskim

Dodał: admin 12 marca 2018 20:05

Dnia 8 marca w Kluszkowcach odbyła się Małopolska Licealiada w Narciarstwie Alpejskim. W zawodach, łącznie w kategoriach dziewcząt i chłopców wystartowało ok.160 zawodników. Konkurencja była bardzo liczna, zawody na bardzo wysokim poziomie. Uczniowie Goszczyńskiego zajęli kolejno miejsca: 21 -Dawid Ambroż, 23- Filip Polaczek, 55- Kacper Żuławiński. W klasyfikacji ogólnej Powiat Nowotarski zajął 3 miejsce.

Klasyfikacją do zawodów wojewódzkich były zawody powiatowe. Pomimo mniej sprzyjających warunków pogodowych (temperatura -20 C). 27 lutego, również w Kluszkowcach, nasi uczniowie drużynowo zdobyli złoty medal. Indywidualnie zajęli miejsca: 2- Ambroż Dawid, 3- Filip Polaczek,8- Kacper Żuławiński , 10- Mikołaj Buoso,11- Michał Krzystyniak, 18- Jan Zoń. W kategorii dziewcząt: 12- Julia Szczodrowska,14- Weronika Jabłońska, 16- Aleksandra Dziedzina.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym sezonie narciarskim.