I Dzień Otwarty w Goszczyńskim

Dodał: admin 27 marca 2018 17:27

W ramach Dnia Otwartego do I LO im. Seweryna Goszczyńskiego zawitali  gimnazjaliści, którzy mieli okazję z bliska poznać naszą szkołę, biorąc udział w lekcjach otwartych oraz w prezentacji profili klas. Przybyli goście zwiedzali budynek liceum i jego zakamarki, zobaczyli laboratorium chemiczne, w którym odbywały się niesamowite doświadczenia oraz byli w pracowni biologicznej, gdzie pod mikroskopem była pokazywana plazmoliza komórek cebuli.

Na korytarzach szkolnych znajdowały się wystawy o sportowym klubie UKS Gimpel, o wymianach zagranicznych a także o działalności Szkolnego Wolontariatu Młodzieżowego.

Każdy, kto odwiedził w tym dniu Goszcza mógł poczuć nie tylko przyjazną atmosferę, ale prawdziwą wiosnę w murach szkoły. Samorząd Uczniowski zorganizował I Dzień Wiosny, w trakcie którego uczniowie byli przebrani za postacie z bajki lub filmu.

Dziękujemy wszystkim gimnazjalistom, którzy w tym dniu odwiedzili naszą szkołę i do zobaczenia we wrześniu!!!

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=417#17