Kolejne sukcesy matematyków Z Goszczyńskiego

Dodał: admin 23 kwietnia 2018 21:48

Dnia 23 IV 2018 odbyło się w Zakopanem w Zespole Szkół Turystyczno – Hotelarskich uroczyste zakończenie Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych. Zawody, których finał odbył się 3 II 2018 w Zakopanem mają charakter konkursu rozgrywanego między uczniami szkół ponadgimnazjalnych z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego. Goszczyński wystawił w tym roku mocną grupę 18 uczniów, z których aż 13 uzyskało tytuł laureata w/w zawodów.

Są to:
 Z poziomu I rozszerzonego
Marcin Głodziak,  opiekun mgr Joanna Trybuła
Z poziomu II rozszerzonego
Klaudia Pastwa , Agnieszka Kojs, opiekun mgr Joanna Trybuła
Z poziom III rozszerzonego:
Paweł Rybczyński, Albert Bylinowski, Daniel Koszarek, Kamiński Damian, opiekun  mgr Joanna Trybuła
Wojtarowicz Michał, opiekun mgr Joanna Frączek
Z poziom I podstawowego
Marta Sibiga,Piotr Czwałga, opiekun mgr Maria Kopeć
Z poziomu II podstawowego
Anna Ochmańska, opiekun mgr Joanna Frączek
Z poziomu III podstawowego
Natalia Siuta, Piotr Rybczyński, opiekun mgr Katarzyna Zbroja

Wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród książkowych poprzedził wykład pt. „Widzieć więcej – czyli o roli oczu w myśleniu matematycznym”, który wygłosił dr Tomasz Kobos z Instytutu Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, którego oprócz laureatów i zaproszonych gości wysłuchała również klasa IIA.

zdjęcia uczestników zawodów oraz laureatów: