II Dzień Otwarty w Goszczu

Dodał: admin 30 kwietnia 2018 21:49

Dnia 25 kwietnia 2018 roku drzwi I LO im. Seweryna Goszczyńskiego po raz drugi zawitali uczniowie gimnazjum naszego miasta i okolicznych miejscowości. Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną, którą uświetniły występy koła teatralnego oraz z bliska zobaczyć życie w Naszej szkole biorąc udział w lekcjach otwartych.

Przybyli goście zwiedzali budynek liceum, zobaczyli laboratorium chemiczne, w którym odbywały się pokazy ciekawych doświadczeń chemicznych oraz byli w pracowni biologicznej, gdzie pod mikroskopem była pokazywana plazmoliza komórek. Na korytarzach szkolnych zaprezentowano wystawy o sportowym klubie UKS Gimpel, o wymianach zagranicznych a także o działalności Szkolnego Wolontariatu Młodzieżowego.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczniom Naszej szkoły za zaangażowanie w organizację i uświetnienie tego dnia, a gimnazjalistom za przybycie!

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=432