VII Koncert Goszczyński dla Fundacji im. A. Worwy!!!

Dodał: admin 29 maja 2018 21:29

Ponad trzydziestu wykonawców wystąpiło na VII Koncercie Goszczyński dla Fundacji im. A. Worwy. Wśród wykonawców znaleźli się utalentowani uczniowie i absolwenci naszego liceum oraz zaproszeni goście. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu można było na początku usłyszeć Hymn pt. Pola Nadziei w wykonaniu Zespołu Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu. Słowa napisała pani Wanda Szado-Kudasik, a muzykę skomponował pan Jarosław Olszewski.

Nie zabrakło lirycznych i poetyckich piosenek, rockowych brzmień, a także pokazów tanecznych i sztuk walki. W części finałowej wystąpił chór Cantates Angelicus oraz chór Dziecięcy z Rabki Zdrój pod batutą pani Kingi Brandys-Wójciak.

 Cała impreza została po raz kolejny zorganizowana przez nasz Samorząd Uczniowski który od kilku lat współpracuje z Fundacją im. Adama Worwy w Nowym Targu. Był to najdłuższy Koncert w historii Goszcza w którym wystąpiło tak wielu wspaniałych artystów.


Dziękujemy wszystkim sponsorom tego wyjątkowego wydarzenia: Panu Staroście Krzysztofowi Faberowi za wsparcie finansowe, Panu Bolesławowi Barze Dyrektorowi MOK w Nowym Targu za udostępnienie Sali widowiskowej i pomieszczeń które służyły za garderoby, firmie Neyz Agencja Reklamy za Projekt Plakatu, firmie Wolski za ich wydrukowanie, Cukiernio-Piekarni Sarniak z Podwlika oraz Cukiernio-Piekarni Żarneccy z Nowego Targu za pyszne drożdżówki dla wykonawców oraz Towarzystwu Bursy Gimnazjalnej.


Słowa uznania i wdzięczności dla wszystkich którzy wystąpili na koncercie wspierając w ten sposób podopiecznych Fundacji!!


galeria: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=443


W.G.

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl