Memoriał im. Zdzisława Soliwody w Szachach

Dodał: admin 30 września 2018 17:22

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Memoriale im. Zdzisława Soliwody w Szachach.  Zawody odbyły się 21 września 2018 roku w kategoriach dziewcząt, chłopców szkół średnich oraz dorosłych systemem szwajcarskim. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. Wszystkich uczestników było 34, a naszą szkołę reprezentowały ścisłe umysły, a więc: Aleksandra Skubisz, Dominik Kikla, Grzegorz Kościelniak, Tomasz Małecki, Bartosz Ciesielka, Remigiusz Topolski oraz Klaudiusz Gut-Borowy. Kategorię dziewcząt wygrała Aleksandra Skubisz, a chłopców Dominik Kikla! W trójce znalazł się również Bartosz Ciesielka zajmując 3 miejsce! W pierwszej dziesiątce znaleźli się Remigiusz Topolski oraz Grzegorz Kościelniak, a w drugiej Tomasz Małecki oraz Klaudiusz Gut-Borowy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zajętych miejsc i życzymy dalszych sukcesów!