Rodacy Bohaterom - paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach

Dodał: admin 1 grudnia 2014 10:02

Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN od 2010 roku organizuje Ogólnopolską Akcję Świąteczną w ramach projektu RODACY BOHATEROM. Dwa razy do roku na święta, dla Polskich Kombatantów na kresach, przygotowywane są paczki ze zbiórek darów rzeczowych i wpłat finansowych. Jest to zadanie, w którym udział biorą osoby prywatne, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe oraz szkoły. Dla rodaków spędzających święta na dawnych Kresach takie wyrazy wsparcia i zwykłej życzliwości są bardzo potrzebne.
Zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w tym roku do tej akcji chętne klasy naszej szkoły. Szczegółowe informacje można uzyskać u p. Joanny Frączek oraz p. Łukasza Szajnowskiego.

Lista artykułów do wzorcowej paczki, tak aby paczka była pełna. Mogą być drobne róznice.

CUKIER 1 KG - 3 SZTUKI
KONSERWY MIĘSNE LUB RYBNE - 300g - 1 SZTUKA