7 uczniów Naszej Szkoły w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ

Dodał: admin 18 stycznia 2019 12:56

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej jest organizowany przez pracowników Wydziału Chemii oraz Fundację PRO CHEMIA przy Wydziale Chemii UJ. Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów chemią oraz umożliwienie im sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów klas II i klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami. Do etapu II zakwalifikowali się: Krauzowicz Maciej, Kubicz Sylwia z klasy II B, Łukaszczyk Weronika, Fąfrowicz Karolina z klasy II E, Kowalczyk Paweł, Bielak Katarzyna, Żuławiński Kacper z klasy III E.

Uczniowie pracują pod opieką: mgr Justyny Pałki, mgr Gabrielą Głodziak i mgr Anną Róg.

Życzymy powodzenia w II etapie konkursu.