11 Laureatów Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych z Naszego Liceum

Dodał: admin 30 maja 2019 14:41

27 maja w sali obrad Starostwa Tatrzańskiego w Zakopanem odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom V Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych zorganizowanych pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego, które odbyły się w lutym br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem.

Wśród laureatów znalazło się 11 uczniów Naszego Liceum. Uroczystość rozpoczęła się bardzo interesującym wykładem pani mgr Doroty Siwik-Góreckiej (koordynatora konkursu z ramienia Powiatu Tatrzańskiego) na temat polskiej szkoły matematycznej. Następnie Starosta Tatrzański pan mgr inż. Piotr Bąk wręczył laureatom dyplomy i nagrody, gratulował sukcesu i wskazywał na znaczenie „królowej nauk” we współczesnym świecie.

Nagrodzeni uczniowie Naszego Liceum:

poziom III rozszerzony – Kamil Pluciński, Kamil Krzysztofek, Konrad Ponicki

pozom III podstawowy – Kamil Liszka, Anna Ochmańska.

poziom II rozszerzony – Jakub Pilch

poziom I rozszerzony – Patryk Bochniak, Damian Waksmundzki-Luberda, Mateusz Radecki, Mateusz Gandera

poziom I podstawowy – Małgorzata Orawiec

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!