Zawiązaliśmy oficjalną współpracę z Mikszáth Kálmán Líceum w węgierskim Pásztó

Dodał: admin 24 czerwca 2019 09:38

Delegacja Naszego Liceum wraz panią Dyrektor Marię Kopeć odwiedziła Pászteńskie liceum w celu podpisania oficjalnej umowy o współpracy naszych szkół.

Gospodarze zgotowali nam ciepłe powitanie w swoim liceum, gdzie mieliśmy okazję spotkać się z dyrekcją, nauczycielami i uczniami oraz zapoznać się z wszystkimi trzema budynkami szkoły, a także systemem prowadzonej w nich edukacji.

W gabinecie pani Dyrektor Ilony Herczegné Varga doszło do złożenia podpisów pod umową oraz dokonania wpisu w księdze pamiątkowej tamtejszego liceum.

Współpraca naszych liceów przewiduje wymianę młodzieży, nauczycieli, ale także korzystanie z wzajemnych doświadczeń i metod osiągania sukcesów edukacyjnych.

Dzięki uprzejmości gospodarzy, poznaliśmy także główne atrakcje Pásztó i mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą wkrótce mieli okazję poznać węgierską gościnność oraz region Pásztó.