Charytatywny Kiermasz Słodkości

Dodał: admin 27 września 2019 09:34

W murach Naszej Szkoły z inicjatywy Szkolnego Wolontariatu Młodzieżowego oraz Samorządu Szkolnego przeprowadzona została akcja „Kiermasz Słodkości”.

Uczniowie przez trzy dni sprzedawali ciasta, ciasteczka, babeczki, muffinki, które sami przygotowali. Do wydarzenia dołączyła też cała Społeczność Goszczyńskiego. Wszystkie wypieki były pyszne i szybko zostały sprzedane. Była to wspaniała lekcja dobroczynności ale również doskonała lekcja przedsiębiorczości. Tradycyjnie do słodkiej akcji dołączyły się nowotarskie cukiernie i piekarnie: Piekarnio-Cukiernia R. Steskal, Piekarnia Hajnos oraz Cukiernia Duda–Skraba którym dziękujemy!!! Zebraliśmy wspólnie ogromną kwotę: 4.086 zł i 73 gr!!! Wspaniałe dobro stworzyliśmy przez te dni!!! Dziękujemy serdecznie każdemu z was za wasze wielkie serca i wielką hojność!! Pieniądze zostaną przekazane dla naszej uczennicy zmagającej się z problemami materialnymi i zdrowotnymi.